Který páníček by pro svého psího miláčka nebyl ochoten udělat cokoliv. Pokud jde o krmení, je potřeba, aby bylo správně dávkované a jeho složení odpovídalo psímu plemeni, stáří a hmotnosti pejska. I v krmení psů platí známé úsloví, že méně někdy znamená více. To znamená, že pes by měl dostat jen to, co opravdu potřebuje pro svůj správný vývoj. Dávno jsou už překonané dřívější zvyky, že majitelé krmili své psy zbytky ze svého stolu.

Kde a co nakupovat?

Zoo obchod FERA24.cz nabízí široký výběr krmiv za velice přijatelné ceny. V jeho obchodu nechybí granule pro psy všech plemen, věkových kategorií a hmotností. Vedle granulí jsou v nabídce také konzervy pro psy, kapsičky pro psy, nebo veterinární krmivo. Každý majitel si tedy může vybrat podle individuálních potřeb nebo podle pohybových aktivit svého domácího mazlíčka. V nabídce je i krmivo bez obilovin a glukózy, které je určeno zejména pro pejsky náchylné k alergiím.

 

Proč zvolit značku Brit

Krmivo této značky obsahuje kompletní škálu chutných a zdravých granulí a psích pamlsků. Složení tohoto krmiva poskytne vašemu psovi vše, co je nezbytné pro jeho správný vývoj, co podporuje jeho trávení a dodává psímu organismu vše, co potřebuje. Majitelé psů, kteří kupují krmivo pro psy značky Brit, mají jistotu, že pro svého pejska dělají to nejlepší, a že díky této stravě pravidelně posilují jeho dobré vlastnosti, zdraví a imunitu proti chorobám.

Výhody krmiva Brit

Toto chutné, výživné a suché krmivo pro psy je vyvážené a ideální pro každodenní krmení. Bylo vyvinuto ve spolupráci s veterináři a odborníky na výživu. Proto obsahuje všechny nezbytné živiny podporující optimální trávení, přirozenou obranyschopnost psího organismu, zdravou srst i dobrý stav psího chrupu. Hlavní složkou tohoto psího krmiva je vyvážený obsah masa a zeleniny.