Pro naše domácí mazlíčky chceme to nejlepší. Kupujeme jim veselé hračky, kvalitní krmení, tak proč by nemohli mít i vlastní herní aplikace? Nezáleží na tom, jestli máte kocoura, kočku nebo kotě, vyzkoušejte chytré aplikace a zabavte je!

Představte si, že vaše kočka honí myšky. Akorát ne za domem, ale na displeji. Jaké aplikace budou bavit každou kočku?

Friskies JitterBug

S touto aplikací zabavíte vaši kočičku raz dva. Jejím úkolem bude lovit brouky a housenky. Je zdarma a najdete ji na Google Play pro Android a v App Store pro iPad.

Cat Fishing 2

Díky aplikaci Cat Fishing 2 bude vaše kočka jako ryba ve vodě. Tedy, bude lovit ryby ve vodě. Appka je zdarma s prvky soutěže, kdy kočička získává body za každou ulovenou rybku. Stahujte v Google Play a App Store.

Best Game for Cats

Nemůžete se rozhodnout, jaký předmět nebo zvířátko by měla vaše kočka chytat? V aplikaci Best Game for Cats máte na výběr. Domácí mazlíček se může honit za klubíčkem, míčkem, zvonkem nebo třeba za laserovým světýlkem. Stáhnete ji zdarma v App Store pro váš tablet iPad.

Catch The Mouse Cat Game

Na scénu přichází hra na kočku a myš! V aplikaci Catch The Mouse Cat Game se ji bude snažit vaše kočka lapit. Appka vyjde na 0.99 USD a stáhnete ji v App Store.

Mouse for Cats

Pokud hledáte alternativu hry na kočku a myš, zkuste Mouse for Cats. Základní verze aplikace je zdarma ke stažení na App Store i Google Play. Pokud si připlatíte, můžete dokupovat barvy a tvary myšek.

Kočičí zábava může mít i své nevýhody. U levnějších tabletů z méně kvalitních materiálů buďte opatrní, aby kočičí drápky nenadělaly neplechu. Půjčujte kočičkám odolné modely opatřené tvrzeným sklem, jako je třeba iPad nebo iPad Air. Na druhou stranu, pokud vlastníte levnější nepoužívaný přístroj, může se z něj stát chytrá hračka pro vaši kočku a vy se nemáte čeho obávat.

Autor článku: Pavla Melenová