Welfare pro zvířata a zvýšení efektivity chovu. To jsou často kladené požadavky při stájovém chovu drůbeže. Moderní technologie respektují tyto požadavky a přinášejí vám pokročilé možnosti. Společnost AGE s.r.o. je specialistou právě na moderní technologie chovu drůbeže. Terasový neboli voliérový chov plně zajišťuje tzv. welfare pro zvířata, tedy optimální životní prostor a podmínky, ale také zvyšuje efektivitu chovu. Investice do těchto technologií se vám tak brzy vrátí, nehledě na to, že voliérový chov je snazší na obsluhu a šetříte tak i lidské zdroje. Na webových stránkách www.age.cz naleznete veškeré podrobnosti a pokud byste přece jen nenašli, co jste hledali, obraťte se na specialisty z AGE s.r.o., určitě vám dokáží poradit a pomoci.

Technologie pro voliérový chov kuřic

Terasové systémy poskytují kuřicím dostatečný prostor a komfort pro snášení. Zvířata se ve víceřadých systémech velmi snadno orientují a chovatel má okamžitý vizuální přehled o zvířatech. Díky terasovitému členění lze voliéry perfektně ovládat i čistit. AGE vám však nabízí ještě více. Jedinečný systém Jump Start, který se postará o důsledný trénink kuřic, jež se samy přirozeně naučí vyskakovat na jednotlivé úrovně a hřady.

Výhody voliérového chovu kuřic

  • Okamžitý vizuální přehled nad zvířaty
  • Snadné ovládání i čištění
  • Pevná a trvanlivá konstrukce
  • Welfare pro zvířata
  • Přirozený trénink zvířat

Na webových stránkách www.age.cz naleznete nejen unifikovaná řešení, ale specialisté na chov drůbeže pro vás navrhnou individuální řešení přesně odpovídající daným požadavkům. Spolehněte se na kvalitní a prověřené technologie voliérového chovu a zvyšte tak efektivitu celého vašeho chovu drůbeže.