Je vaše kočka zvídavá, hravá a stále ve střehu? Miluje, když je každý den něčím ojedinělý a ona si poté může večer vesele příst u vašich nohou? V tom případě máte doma stvoření, které vás bezmezně miluje a dává vám jasně najevo, že se o něj dobře staráte. Péče ovšem není nikdy dost, tudíž by vaše kočka mohla ocenit i atraktivní škrabadla pro kočky, která plní hned několik úloh najednou. A sice, že kočce poskytnout útočiště, ve kterém bude moci každý večer složit spokojeně svou hlavu, bude mít místo, ve kterém může trávit všechen svůj volný čas a rovněž jím poskytnete své kočce i prostor, na kterém si bude moci vydatně obrousit své přerůstající drábky. Přesně tak fantastická jsou naše šplhadla pro kočky.

Nezničí váš koberec ani nábytek

Kočka, která se ve vaší nepřítomnosti nudí, může vymýšlet různé lumpárny a odnést to může právě váš nábytek, pohovka či koberec. Jak tedy předejít tomu, aby se váš domácí mazlíček tehdy, nacházíte-li se v práci, nenudil a nezničil vám to, na čem vám záleží? Odpověď je prostá, pořiďte jí kočičí škrabadlo, které nudě nedá prostor. Nejenže vaše kočka díky tomuto pomocníkovi bude moci brousit své drábky, jak jí bude libo, ale zároveň objeví místo, kde se stále něco děje. Bude moci šplhat, škrábat, prolézat, hrát si s bambulkou nebo myškou, která na některých škrabadlech visí na samotném vrcholu a podobně. Díky těmto aktivitám vaše kočka rozhodně nebude přibírat na váze a už vůbec se nebude nudit.

Místo pro příjemný a ničím nerušený odpočinek

Škrabadla pro kočky nebo také takzvaná odpočívadla pro kočky jak jim někteří majitelé říkají, slouží nejen k místu, plném prolézaček a her, ale také jako místo, kam vaše kočka bude moci každý večer spokojeně složit svou hlavu. Místo, kde bude mít klid a pohodlí a nebude nikým a ničím rušena. Tento skvělý pomocník je tak nenahraditelný nejen z hlediska zdraví, ale i z hlediska psychické pohody, kterou vašemu mazlíčkovi dopřeje.