Kočky milují domečky všeho druhu, jsou hravé a rády se schovávají. Každý chovatel koček velmi dobře ví, jak jsou tato zvířata citlivá a jakou jim udělá radost, když jim pořídíte něco nového. Už jste někdy viděli, jaké nadšení dokáže v kočce probudit krabice? Pravděpodobně ano, kočky jsou z nich nadšené a pokud chcete kočce zajistit ideální místo na odpočinek i na hraní nejlepší možností je pořídit kartonové domečky pro kočky, které si můžete snadno složit svépomocí.

Postavte chlupatému kamarádovi kočičí království

Eshop Kocicivelicenstvo.cz nabízí krásné kartonové boxíky, ze kterých si můžete složit celé království. Boxíky lze využívat samostatně nebo je spojovat za pomoci spojek a udělat tak své kočce nebo kocourovi z boxíků třeba celý hrad. Na každé stěně je perforovaný otvor, takže můžete boxy spojit tak, aby měla kočka skvělou prolézačku. Boxíky se nabízí v mnoha provedení, úchvatný je barevný hrad, jde o boxy, které mají z každé strany jiný vzor a můžete s nimi snadno postavit celý hrad podle vaší fantazie.

Domeček s hradem si můžete objednat i v černobílé podobě, dostanete k němu navíc sadu fixek, abyste si mohli hrad vybarvit podle své fantazie. Toto ocení zejména děti, které mohou kočkám vyzdobit domeček jak uznají za vhodné.

Pokud preferujete eleganci, nabízí se vám i designový kočičí domeček, který je vhodný do každého luxusního interiéru.

Nejvíce potěší domeček pro kočky s překvapením. Jde o domeček, který ukrývá balíčky s překvapením, na kterých si váš kočičí kamarád pochutná nebo se kterými si může hrát. Narazíte zde i na originální produkty, které jen tak nekoupíte.

Dárkový box pro kočkaře

Přemýšlíte, co koupit majitelům koček k Vánocům? Nejlepší je dárkový box pro kočkaře, který obsahuje mix produktů, se kterými se kočky zabaví a na kterých si i pochutnají. Jde o krásný dárek, ze kterého budou mít chovatelé i jejich mazlíčci velikou radost.