K nejčastějšímu zboží, které lidé nakupují, patří předměty pro domácnost a zahradu. Pokud toužíte pro nějakém zajímavém spotřebiči do kuchyně, nářadí na zahradu či jiném zboží, které by vám ulehčilo práci, ale nemáte zrovna k dispozici potřebnou finanční částku, můžete si přesto udělat radost. Stačí k tomu maličkost, a sice nakupovat přes portál Tipli. V e-shopech jako je Mall.cz, Kassa.cz, 4Home nebo Sconto nábytek totiž můžete ušetřit dokonce dvakrát. Jednak můžete využít skvělých akčních cen, a jednak budete za nákup ještě odměněni ve formě tzv. cashbacku.

Jak dosáhnete na slevy?

Nakupovat můžete v pohodlí svého domova přes internet, kde si najdete portál Tipli.cz. Zde jsou každému zájemci k dispozici kromě jiných výhod také slevy na domácnost. Poté si najdete na internetu profil e-shopu, ve kterém máte zájem nakupovat a pak už stačí jen kliknout na tlačítko „nakoupit“. Do tohoto okamžiku je to jako každé jiné nakupování v internetových obchodech s tím rozdílem, že jakmile na portálu Tipli zaplatíte příslušnou kupní cenu, tak vám Tipli vrátí část této ceny zpět jako cashback. U některých e-shopů může tento cashback dosáhnout slevy až 10 % z původní ceny.

Co je cashback?

Cashback se dá přeložit jako „peníze zpět“. Díky cashbacku získáte zpět část peněz, které utratíte za svůj nákup v příslušném e-shopu. Cashback tedy jednoduše znamená, že za své nákupy přes portál Tipli.cz budete ještě odměněni. Nemusíte tak čekat na tradiční slevové akce obchodních řetězců, ani na letáky, které vám přistanou ve vaši poštovní schránce.

Nabídka akčních letáků

Portál Tipli nabízí i další službu zákazníkům, a sice akční letáky českých obchodů na jednom místě. Stačí sledovat letákovou hlídku, která pro zákazníky vybírá ty nejlepší nabídky z aktuálních letáků, a neunikne vám již žádná zajímavá sleva. Díky Tipli vám neunikne žádná výhodná nabídka slev a navíc ještě získáte zajímavou částku peněz zpět, a to z každého nákupu v partnerském obchodě. Letáky jsou k dispozici nejen v obchodech s potravinami, s oblečením, elektronikou, drogerií, ale i v hobby marketech, v obchodech s nábytkem, v lékárnách a dalších. Budete-li sledovat všechny akční letáky online, můžete ušetřit zajímavou sumu peněz.