Nejen pro podnikání, ale i pro sportovní aktivity je potřeba mít vyhrazený nějaký prostor. Pokud nechcete nic nákladného a drahého a hledáte něco, co lze realizovat velmi rychle, využijte montované haly od společnosti Polák, které nabízejí celou řadu výhod. Jejich realizace je prováděna dle vašeho zadání a na klíč.

Není potřeba výstavba velkých základů. Haly jsou smontované v krátkém časovém období, po jejich instalaci není potřeba téměř žádná údržba a navíc vydrží poměrně dlouhý čas. Pokud se rozhodnete halu rozmontovat či naopak rozšířit, ani to není žádný problém. Navíc haly montované můžete využít v celé řadě oblastí.

Podnikatelská sféra

Pokud podnikáte nebo se rozhodujete podnikat, potřebujete pro svůj záměr nějaký krytý prostor. Ten nabízí montované haly.

Využití

  • Skladové haly

Nabízejí dokonalé využití celého prostoru. Můžete je propojit se stávajícími objekty a lze je rozšířit i o další doplňky – osvětlení, odvětrávání, opláštění z nehořlavého materiálu.

  • Zemědělské haly

Lze je využít jako skladovací haly pro zemědělské produkty či krmivo nebo pro ustájení chovných zvířat. Také lze využít možnost zastřešení stávajícího zemědělského objektu. Jsou ideální jako garáže pro zemědělskou techniku.

Sportovní účely

Co se sportovních účelů týká, montované haly se využívají především pro zastřešení sportovišť. Nejčastěji jsou to jízdárny, tenisová, florbalová, fotbalová nebo volejbalová hřiště, bazény nebo zimní stadiony.

Velkou výhodou jsou nízké náklady a to nejen při výstavbě haly, ale i při jejím provozu. Realizovat lze také sportovní haly s textilním opláštěním, které se vyrábí z vysoce odolné textilie.

Pro sportovní haly lze také objednat různé druhy doplňků. Patří mezi ně například tribuny pro diváky, vytápění pro zimní provoz, elektroinstalace a osvětlení nebo prosvětlovací či odvětrávací okna.