Slyšeli jste už někdy něco o fotopasti? Jde o přístroj, který umí spoustu věcí. Tato moderní technika vám poskytne přesně to, co potřebujete! A je jedno, jestli jste myslivec, nadšenec do zvířat nebo jen chcete zajistit svému domovu tu správnou ochranu. Ve všech případech vám přístroj umí pomoci.

Ochrana majetku

Když se řekne fotopast každému se vybaví něco jiného. Dlouho se tyto předměty používaly pouze při sledování a monitoringu zvěře. Dnes už mají fotopasti daleko širší možnosti využití a poptávka po nich je mnohem větší. Použít se tedy dají nejen pro sledování zvířat v lese nebo na zahradě, ale také k ochraně vašeho vlastního majetku. Přeci jen chcete, aby vše co vlastníte, bylo jen vaše, aby vám to někdo nepoctivý nezcizil.

Neviditelný a přitom účinný pomocník

Fotopast Bunaty je pro tyto účely ideálním pomocníkem. Díky tomu, že je takřka neviditelná si nemusíte dělat starosti s tím, že jí zloděj uvidí a zcizí kromě jiného také fotopast. Můžete jí umístit blízko vchodu do vašeho domu, na blízkou větev stromu, kde jí skvěle zamaskujete či kamkoliv jinam, kde aktuálně potřebujete. Může velmi dobře ochránit nejen váš dům, kůlnu, odkud často mizí vaše věci nebo chalupu či chatu, kterou celoročně neobýváte. Ty bývají často rájem pro zloděje.

Ochrana před zloději

Fotopasti Bunaty vám zajistí další a větší míru ochrany vaší domácnosti. S pomocí bezpečnostních zámků a fotopasti dodáte domácnosti maximální bezpečí. A to pro svůj dům potřebujete! Fotopasti Bunaty jsou spolehlivými modely, které reagují na pohyb. Nemusíte se bát, reagují na tepelný pohyb, tedy na skutečnou lidskou postavu nebo zvíře. Fotí kvalitně a červené světýlko je takřka neviditelné. Následně uloží, pošle e-mailem nebo jako MMS zprávu fotografii, kde je ten, kdo se k vám chce dostat zachycen.