Také patříte mezi chovatele drobného hospodářského zvířectva a rádi byste si pořídili kuřice z českého chovu? Pak není nic snazšího, než si je objednat na webu kurice.cz.

Kuřice od českých dodavatelů

Společnost Kuřice.cz si klade za cíl nabízet a zajišťovat prodej kuřic, které budou mít vysokou roční snášenlivost vajec. To se jim daří především díky hybridizaci a kvalitním šlechtitelským programům. Velký vliv má i dobrá veterinární péče, kterou slepicím poskytují, a také dokonalý výživový plán. Na webu společnosti si můžete objednat jak kuřice, tak i kvalitní krmivo.

Dalším cílem je pak dodávka kuřic pro drobné chovatele, která je spojována s poradenskými aktivitami. Společnost si, s drobnými odběrateli, buduje osobní vztah, který jí poskytuje zpětnou vazbu. Ta se zaměřuje na informace a poznatky, které pak může uplatňovat ve své další chovatelské činnosti. Kuřice dodává až na zahradu.

Chovatelské programy a možnosti objednávky

Kuřice pocházejí z výhradně českého chovu. Jejich původem jsou jednodenní kuřata společnosti Integra Žabčice nebo Dominant CZ. Chov probíhá ve velmi moderních podmínkách. Kuřicím je poskytována kvalitní veterinární péče. Pro krmení je určená kvalitní krmná směs. Tu si můžete objednat, společně s veterinárními doplňky určenými pro hospodářská zvířata. Program Hendrix se zaměřuje na druhy, které mají velmi výkonnou snášku. Kuřice dominant jsou barevnější varianta, mají však nižší snášku.

Kuřice si můžete objednat na webu společnosti, postačí vybrat variantu a termín závozu. Objednání je možno několika způsoby – telefonicky, e-mailem nebo objednávkovým formulářem. Několik dní před doručením budete o závozu informováni. Nikam nemusíte jezdit, kuřice vám budou doručeny až k vám domů. V kategorii dotazy naleznete rady týkající se chovu.